Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kurumların içerisinde özellikle araç tahsisi, araç idaresi, araçların bakımı, ihtiyaç halinde şoför bulmak, hep sorun olmaktadır. Özellikle, dış işlemleri çok olan şirketlerin ihtiyaçları, İdari amirlere ve asistanlara sürekli olarak sorun şeklinde yansımaktadır. Bu sorunlar genelde karmaşaya, çözümsüzlüğe yol açmaktadır. Personeliniz şehir içi seyahatlerini yaparken kaliteli hizmet alarak gideceği yere bakımlı, mutlu şekilde varması iş verimliliği açısından önem taşımaktadır. Bu sebeple araç ihtiyaçlarının dışarıdan görülmeye çalışılması Avrupa ve Amerika’da uzun zamandır yapılan bir uygulamadır. İhtiyacınız olan transferlerin zamanında ve alıştığınız kalitede yapılması bizim asli görevimizdir. Bu sebeple şirketimizin profesyonel olarak hizmet verdiği kuruluşlar arasına siz de katılın.

Hizmet verdiğimiz ana konular ;

– Kısa süreli şoförlü araç kiralama
– Uzun süre için şoförlü araç kiralama
– Uzun yol için şoförlü araç kiralama
– Filo/garaj yönetimi
– Şoför kiralama

şeklindedir.

Şirketimiz size özel çözümler üretmektedir. İhtiyacınızı bilirsek ona göre yaklaşımlar hazırlamamız mümkündür.

 Havalimanı Transferleri, Hotel – Havalimanı Transferleri ve Diğer tüm Transfer Hizmetleri

Ontimeshuttle Turizm Taşımacılık olarak ilk izlenimin her zaman önemli olduğunu düşünüyoruz. Yurtdışı yada şehirlerarası olarak gelen misafirlerinizin sizinle ilgili düşüncelerinin de olumlu ve başarılı olması için hassasiyetle misafirlerimizi havaalanında karşılıyoruz.
Üzerinde misafirimizin isimlerinin yazılı olduğu yada şirketinizin logoları bulanan itina ile hazırlanmış signboard’larla bekleyen güler yüzlü personelimiz konuğumuzu karşıladıktan sonra dışarıda hazır bekleyen konforlu ve güvenli aracımıza kadar götürmekte ve misafirimizin istediği yere ulaşımını sağlamaktayız. Misafirimizin varış noktasında aracımızdan inerken arkadaşlarımız valizlerinin taşınmasında yardımcı olmaktadır.
Dönüş Havaalanı transferlerinde ise misafirlerimize check out işlemlerinde yardımcı oluyor ve havaalanına ulaşımını sağlıyoruz ve misafirlerimizi yolculuklarına uğurluyoruz.